Korzyści dla kupujących
  • 3% rabatu przy przedpłacie na konto
  • Szybki termin realizacji zamówienia
  • Darmowa wysyłka od 200 zł*
  • Autoryzowany dystrybutor KRAUSE
accipo-contact
100% satysfakcji zakupu
RZETELNA Firma


  
Nasza infolinia:
+48 74 884 10 11
  
Nasz e-mail:
info@accipo.pl

O firmie accipo

Firma accipo sp. z o.o. jest największym internetowym dystrybutorem drabin i rusztowań marki KRAUSE w Polsce. W przeciwieństwie do innych, sklepów internetowych, obsługa klienta w firmie accipo jest prowadzona przede wszystkim w kierunku zadowolenia i satysfakcji klienta a indywidualne rozmowy i doradztwo pomagają rozwiązać każdy problem. Naszymi atutami są atrakcyjne ceny, szybka realizacja zamówienia oraz wiele form płatności. Pracujący u nas ludzie są kompetentni i sympatyczni oraz chętnie pomogą i doradzą Państwu w wyborze prawidłowego produktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji również po dokonaniu zakupu.
 
Nasza filozofia: Firma accipo sp. z o.o. oferuje Państwu wysokiej jakości drabiny i rusztowania wiodącego producenta - firmy KRAUSE. Do każdego zastosowania znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie, począwszy od "zrób to sam" po zastosowania profesjonalne w rzemiośle i przemyśle.

Firma KRAUSE z siedzibą w Alsfeld w Hesji istnieje od ponad 120 lat i jest jednym z wiodących międzynarodowych producentów drabin i rusztowań z oddziałami w Polsce, na Węgrzech, w Rosji i Szwajcarii.

Krajowe i międzynarodowe nagrody wielokrotnie potwierdzają jakość produktów KRAUSE. Marki takie jak Tribilo lub Televario w obszarze drabin lub ClimTec i ProTec w obszarze rusztowań oznaczają produkty wysokiej jakości i cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na doskonały stosunek ceny do wydajności. Ponadto KRAUSE oferuje profesjonalną serię pod nazwą Stabilo, która spełnia najwyższe standardy jakości. Do naszych najpopularniejszych produktów należą trzyczęściowe drabiny wielofunkcyjne Stabilo, drabiny rozstawne Stabilo oraz rusztowania jezdne Stabilo.

Oczywiście wszystkie produkty KRAUSE spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i posiadają atesty. Gwarantuje to bezpieczeństwo i maksymalną niezawodność.

 

Team

 

10 powodów, dla których mogą Państwo zaufać firmie accipo sp. z o.o.

1. Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi Trusted Shops z Ochroną Kupującego.

Kupując w  naszym sklepie nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka. Zakupy objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy zapewnianą przez firmę Trusted Shops. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
 

2. Specjalista w sprzedaży drabin i rusztowań

Specjalizujemy się w sprzedaży  drabin i rusztowań, dlatego też bardzo dobrze znamy nasz asortyment. Gwarantujemy Państwu  obiektywne i profesjonalne doradztwo. Przy tak dużej ofercie na rynku trudno nie stracić orientacji w oferowanych artykułach. Wyróżniamy się tym iż potrafimy polecić Państwu najbardziej odpowiedni artykuł spełniający wszystkie wymagane kryteria.
>> Kontakt: pod nr telefonu 74 884 10 11 lub adresem e-mai: info@accipo.pl
>> Lider budowlany: dodatkowe informacje

3. Najlepsza jakość "Made in Germany" rusztowań i drabin wiodącego producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo artykuły wyłącznie wysokiej jakości wiodącego producenta - firmy KRAUSE. Podczas prac wysokościowych, bezpieczeństwo odgrywa szczególnie ważną rolę. Nie warto więc narażać własnego zdrowia korzystając z tanich produktów o znacznie  niższej jakości.

KRAUSE - profesjonalizm, bezpieczeństwo i niezawodność


Firma KRAUSE z Alsfeld (Hesja) Niemcy założona w 1900 roku jest jednym z liderów producentów drabin i rusztowań na rynku europejskim, przez co ustala standardy w zakresie funkcjonalności, bezpieczeństwa i ergonomiczności produktów związanych z pracami na wysokościach. Innowacyjne, dopasowane do potrzeb klienta drabiny i rusztowania oraz konstrukcje specjalne, stanowią główny wzorzec zastosowania w sektorze prywatnym, jak i w przemyśle. W ciągu 120 lat egzystencji producent KRAUSE rozwinął się do działającej na skalę międzynarodową grupy przedsiębiorstw z kolejnymi oddziałami produkcyjnymi na Węgrzech i w Polsce. Oferowane drabiny i rusztowania marki KRAUSE imponują przede wszystkim wysoką jakością, długotrwałością oraz wszechstronnością w zastosowaniu. Główne serie jak STABILO Professional, MONTO i CORDA oraz indywidualne konstrukcje specjalne cieszą się niepowtarzalnością, co jest istotnym elementem filozofii firmy. Długoletnie doświadczenie oraz nieustannie zmieniający się zakres zapotrzebowań mobilizuje producenta do produkcji nowych, innowacyjnych produktów. Surowe testy jakości i bezpieczeństwa w laboratorium fabrycznym, a także ciągła kontrola jakości i TÜV są dla producenta oczywistością. Potwierdzeniem tego jest duża liczba niezależnych testów i certyfikatów, które można nabyć na żądanie.
 

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze!


Oferujemy Państwu produkty firmy KRAUSE spełniające zalecenia i wymagania przepisów BHP oraz aktualnie obowiązujących norm. Potwierdzeniem tego są Deklaracje Zgodności, które mogą otrzymać Państwo na życzenie do każdego zakupionego u nas produktu firmy KRAUSE. Aby zapewnić Państwu najlepsze fachowe doradztwo, uczestniczymy także regularnie w szkoleniach, które poszerzają naszą wiedzę.

4. Wysyłka na terenie Polski

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Wysyłka zamówienia o łącznej wartości powyżej 200,00 zł (brutto) GRATIS. Do zamówienia o łącznej wartości poniżej 200,00 zł (brutto), doliczana jest jednorazowa opłata za usługę transportową w wysokość 25,00 zł (brutto).

5. Konkurencyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować nasze artykuły w najkorzystniejszych cenach. Jeśli oferowany przez nas artykuł znaleźliście Państwo w niższej cenie, prosimy o informację. Postaramy się przedstawić Państwu podobną ofertę. Ponadto korzystając z przedpłaty jako formy płatności otrzymują Państwo 3% rabatu.  

6. Wygodna dostawa ofertowanych artykułów wprost do drzwi Klienta

Jedną z głównych zalet naszego sklepu jest transport zamówionych artykułów wprost do Państwa drzwi. Długie stanie w kolejkach podczas zakupów w markecie budowlanym nie będzie już problemem, podobnie jak skomplikowany transport długich drabin lub rusztowań.  

7. Szybka realizacja zamówienia

Czas realizacji zamówienia, podany przy każdym oferowanym artykule, obowiązuje już od momentu pełnej wpłaty na rachunek bankowy accipo sp. z o.o. (w przypadku płatności przelewem) lub od chwili wysłania przez accipo sp. z o.o. do Klienta e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze).  

8. Certyfikat autoryzowanego dystrybutora

Posiadamy Certyfikat autoryzowanego dystrybutora produktów firmy KRAUSE (szczegóły tutaj ), dzięki któremu mają Państwo pewność, że zakupione u nas artykuły są oryginalne i charakteryzują się najwyższą jakością.  

9. Bezpieczne formy płatności szyfrowane certyfikatem SSL

Do dyspozycji mają Państwo następujące formy płatności: przedpłata (w formie przelewu) - 3% rabatu, płatność przy odbiorze, system payU.pl oraz system PayPal. Cały proces składania zamówienia szyfrowany jest przez protokół SSL (https). Więcej informacji na temat form płatności znajdą Państwo tutaj.

Bezpieczeństwo i poufność informacji z SSL więcej informacji

10. Nasze artykuły posiadają certyfikat bezpieczeństwa

Wszystkie nasze artykuły odpowiadają obowiązującym normom bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.


Nasza infolinia:
74 884 10 11
Nasz e-mail:
info@accipo.pl