Korzyści dla kupujących
  • 3% rabatu przy przedpłacie na konto
  • Szybki termin realizacji zamówienia
  • Darmowa wysyłka od 200 zł*
  • Autoryzowany dystrybutor KRAUSE
accipo-contact
100% satysfakcji zakupu
RZETELNA Firma


  
Nasza infolinia:
+48 74 884 10 11
  
Nasz e-mail:
info@accipo.pl

Dotacje ZUS

Drodzy Klienci!

Coroczne konkursy prowadzone przez ZUS to szansa dla wielu firm na uzyskanie dodatkowych środków potrzebnych na modernizację linii technologicznej. Inwestycje takie jak zakup nowszych i sprawniejszych urządzeń poprawiają bezpieczeństwo, zapewniają ogólne warunki higieny oraz zmniejszają zagrożenia wypadkami przy pracy.

Produkty firmy Krause spełniają wszystkie potrzebne normy oraz certyfikaty i nadają się do długotrwałych prac na wysokości.

Kto może starać się o dofinansowanie z ZUS na poprawę warunków BHP?
O środki ZUS na projekty, które mają poprawić warunki pracy i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników, mogą ubiegać się wszystkie typy przedsiębiorstw. Wsparcie na preferencyjnych warunkach uzyskać mogą właściciele mikroprzedsiębiorstw i małych firm. Dodatkowe środki otrzymać mogą także firmy, zatrudniające nawet kilkuset lub więcej pracowników. Otrzymać można nawet do 500 tysięcy złotych! Wystarczy tylko opłacać składki, w tym przede wszystkim składki na ubezpieczenie wypadkowe, by zyskać dostęp do specjalnej puli środków z ZUS.

W celu zdobycia szczegółowych informacji dotyczących procedury konkursowej ZUS prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu.

Może akurat Państwa firma kwalifikuje się do projektu?!

Jak ubiegać się o dofinansowanie z ZUS na BHP?
Aby uzyskać dofinansowanie projektu, należy dokładnie go opracować, prawidłowo wypełnić wymagany wniosek i dostarczyć go w dowolnym terminie do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wyznaczeni z ZUS eksperci ocenią wniosek pod kątem formalnym i merytorycznym i zadecydują o przyznaniu dofinansowania na realizację projektu. Pieniądze przekazywane są w dwóch transzach. Do dwóch tygodni od podpisania umowy, wnioskodawca otrzymuje pierwszą część pieniędzy. Druga rata przekazywana jest do miesiąca po zakończeniu realizacji projektu i otrzymaniu pozytywnej oceny od odpowiedniego eksperta z ZUS. Udział w programie podzielony jest na pięć etapów:

    1. Złożenie wniosku.
    2. Ocena projektu przez ekspertów z ZUS-u.
    3. Wypłacenie pierwszej transzy dofinansowania.
    4. Realizacja projektu.
    5. Ocena realizacji i wypłata drugiej transzy dofinansowania.


Zadbaj o to, by Twój udział w programie nie zakończył się na pierwszym lub przedostatnim etapie. Odpowiednio opracowany wniosek, uwzględniający najdrobniejsze szczegóły i dokładnie określający terminy realizacji, znacznie zwiększa szanse na otrzymanie dotacji. Pracodawcy mogą nie tylko zaoszczędzić, ale i znacznie zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na udziały procentowe wysokości dofinansowania w przypadku opłacania składek na ubezpieczenia społeczne oraz dopuszczalne kwoty dofinansowania Projektu.

Dokumenty dotyczące Konkursu:

1.Kryteria wyboru projektów w ramach Programu dofinansowania
2.Instrukcja wypełniania Wniosku
3.Katalog działań inwestycyjnych i doradczych - nasz asortyment punkt 18
4.Wzór Umowy
5.Wytyczne do opracowania oceny ryzyka zawodowego
6.Wytyczne do opracowania oceny obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego

W celu rozwiania wszelkich wątpliwości bądź uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy tutaj bądź do kontaktu e-mailowego z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na adres konkurs@zus.pl.

W ramach dofinansowania chętnie przygotujemy Państwu ofertę cenową mając na uwadze powyższe przesłanki.

Życzymy powodzenia!


Nasza infolinia:
74 884 10 11
Nasz e-mail:
info@accipo.pl