Korzyści dla kupujących
 • 3% rabatu przy przedpłacie na konto
 • Szybki termin realizacji zamówienia
 • Darmowa wysyłka od 200 zł*
 • Autoryzowany dystrybutor KRAUSE
accipo-contact
100% satysfakcji zakupu
RZETELNA Firma


  
Nasza infolinia:
+48 74 884 10 11
  
Nasz e-mail:
info@accipo.pl

Krause Drabina dachowa drewniana 18 szczebli

0,00 z 5 gwiazdek 0,00 (0 opinii)  |  Numer artykułu:Nr art.  804457
Więcej informacji
1.245,00 zł  (brutto)
1.012, 20 zł  (netto)

1.245,00 zł
 Czas wysyłki: 24 godziny
  Darmowa wysyłka. Dostawa wyłącznie na terenie Polski
 Lub zamów telefonicznie 74 884 10 11
1.245,00 zł  (brutto)
1.012, 20 zł  (netto)

 
 Czas wysyłki: 24 godziny
 Lub zamów telefonicznie 74 884 10 11
 
 0
 
 0
 
 0
 
 0
 
 0
 •  Najnowsze opinie
 •  Najstarsze opinie
 •  Najlepsze opinie
 •  Najgorsze opinie

  Dla tego produktu nie ma jeszcze ocen, pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania.

KRAUSE Drabina dachowa drewniana 18 szczebli


Profesjonalna drabina dachowa umożliwia bezpieczne poruszanie się po dachu – bez ryzyka ześlizgnięcia czy uszkodzenia pokrycia dachowego. Drabiny KRAUSE zostały wyposażone w stabilne, wygięte szczeble z aluminium, które stanowią bezpieczne podparcie dla stóp podczas prac na pochyłym podłożu. Specjalne kątowniki umożliwiają stabilny montaż, a sama drabina wykonana została z wysokiej jakości aluminium – lekkiego i zarazem wytrzymałego. Profesjonalną drabinę warto wyposażyć dodatkowo w uchwyt dachowy do drabinypałąk łączący do kalenicy umożliwia bezpieczne zamocowanie drabiny na dachu bez użycia narzędzi. Uchwyt do kalenicy KRAUSE posiada wysoki pałąk pozwalający na pracę na dachach o rożnym nachyleniu, a duże koło z pompowaną oponą ułatwia przemieszczanie po dachówkach. Nie musisz obawiać się przy tym zniszczenia poszycia dachu – uchwyt dachowy do drabiny KRAUSE został wyposażony w duży uchwyt poprzeczny umożliwiający delikatne obracanie na dachówkach.

Rozwiązaniem dodatkowo zwiększającym bezpieczeństwo jest także hak dachowy do drabiny – niewielka modyfikacja, w którą warto wyposażyć drabinę dachową. Hak dachowy zapobiega przesuwaniu drabiny po dachu i tym sposobem ułatwia przeprowadzenie prac wymagających wejścia na dach. W przeciwieństwie do uchwytu do kalenicy, haki dachowe do drabiny dobiera się w zależności od rodzaju pokrycia dachowego i montuje na stałe do dachu. Są dostępne w kilku kolorach, dlatego możesz dobrać haki dopasowane do koloru poszycia – dzięki temu pozostają niemal niewidoczne. Odpowiednio zamontowane haki dachowe zapobiegają przesunięciom bocznym drabiny i pozwalają na bezpieczne umycie dachu.

        3 wersje drabiny         Szybkie mocowanie drabiny bez uzycia narzędzi dzięki pałąkowi łączącemu do kalenicy

Szczegóły:

 • Podłużnice wykonane z drewna
 • Stabilne, wygięte szczeble z drewna
 • Mocowana na powierzchni dachu za pomocą pałąka zaczepianego na kalenicę (zamiast haków dachowych)

Drabiny dachowe Krause mają wyżłobienie w drugim szczeblu od góry, w przeciwieństwie do porównywalnych artykułów innych producentów. Jest ono przeznaczone do zaczepienia na haku dachowym, a tym samym do stabilizacji drabiny na dachu.

Uwaga!!! Drabin dachowych nie wolno:

 • Używać jako drabin przystawnych
 • Zawieszać na ostatnim szczeblu
 • Ustawiać na rynnie dachowej
 • Używać na dachach o nachyleniu większym niż 75 stopni

Zakup naszych produktów jest możliwy w ramach bezzwrotnego dofinansowania z ZUS:

BG Bau Förderung

Pasujące akcesoria:

Produkt dostępny jest w następujących wersjach:

 

Dostawa

Wszystkie nasze artykuły wysyłane są pocztą kurierską. WAŻNE: Prosimy koniecznie podać numer telefonu, pod którym są Państwo dostępni. Numer ten jest potrzebny kurierowi, aby mógł ustalić z Państwem termin dostawy.

Koszt wysyłki

Wysyłka zamówienia o łącznej wartości powyżej 200,00 zł (brutto) GRATIS! Do zamówienia o łącznej wartości poniżej 200,00 zł (brutto), doliczana jest jednorazowa opłata za usługę transportową w wysokość 25,00 zł (brutto).

Realizacja zamówienia

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych po wpływie pełnej ceny na rachunek bankowy accipo sp. z o.o. (w przypadku płatności przelewem) lub od chwili wysłania przez accipo sp. z o.o. do Klienta e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze).

Formy płatności

Do dyspozycji mają Państwo następujące formy płatności: przedpłata (3% rabatu), płatność przy odbiorze, płatności.pl oraz PayPal. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj. Kupując u nas Klient objęty jest ochroną ze strony firmy Trusted Shops na wypadek ewentualnych nieprawidłowości przy realizacji zamówienia, obejmującą m.in. gwarancję zwrotu pieniędzy, zgodnie z warunkami obowiązującymi w firmie Trusted Shops (więcej informacji tutaj). W ten sposób mogą Państwo bezpiecznie skorzystać z formy płatności jaką jest przedpłata, dzięki której otrzymujecie Państwo 3 % Rabatu.Nasza infolinia:
74 884 10 11
Nasz e-mail:
info@accipo.pl