Korzyści dla kupujących
 • 3% rabatu przy przedpłacie na konto
 • Szybki termin realizacji zamówienia
 • Darmowa wysyłka od 200 zł*
 • Autoryzowany dystrybutor KRAUSE
accipo-contact
100% satysfakcji zakupu
RZETELNA Firma


  
Nasza infolinia:
+48 74 884 10 11
  
Nasz e-mail:
info@accipo.pl

PROMOCJA: KRAUSE Rusztowanie - STABILO 500; 2,0 x 1,50m, wys.rob. 4,40m | wersja standardowa

5,00 z 5 gwiazdek 5,00 (3 opinii)  |  Numer artykułu:Nr art.  735058  |  Wysokość robocza: 4,40 m
Więcej informacji
11.031,00 zł  (brutto)
8.968, 29 zł  (netto)

11.031,00 zł
 Czas wysyłki: 24 godziny
  Darmowa wysyłka. Dostawa wyłącznie na terenie Polski
 Lub zamów telefonicznie 74 884 10 11
11.031,00 zł  (brutto)
8.968, 29 zł  (netto)

 
 Czas wysyłki: 24 godziny
 Lub zamów telefonicznie 74 884 10 11
5,00
von 5
 
 0
 
 0
 
 0
 
 0
 •  Najnowsze opinie
 •  Najstarsze opinie
 •  Najlepsze opinie
 •  Najgorsze opinie

5 z 5 gwiazdek  Piotr Ł., 17.09.2021
Bardzo lekkie i stabilne rusztowanie, szybki montaż. Polecam
5 z 5 gwiazdek  Marek Gołąb, 27.03.2016
jakośc zrobiłą na nas bardzo dobre wrażenie!
5 z 5 gwiazdek  Mikołaj Ufnal, 09.09.2014
Moim zdaniem cena nie była jakoś bardzo korzystna, ale zawsze to lepiej kupić rusztowanie, niż je wypożyczać. Natomiast z samego produktu jestem bardzo zadowolony. Praca z rusztowaniem przebiega komfortowo i bezpiecznie. Dziękuję za wsparcie przy wyborze rusztowania !
4,40 m
Wys. robocza
3,40 m
Wys. rusztowania
2,40 m
Wys. pomostu
2,00 x 1,50 m
Wymiary pomostu
151,0 kg
Ciężar
600 kg
Nośność

 

Rusztowanie KRAUSE Stabilo serii 500 2,0 x 1,50m wys. rob. 4,40 m

Rusztowania KRAUSE z serii STABILO to konstrukcje zaprojektowane z myślą o intensywnym wykorzystaniu przez profesjonalistów, dlatego ich budowa charakteryzuje się wyjątkową stabilnością oraz bezpieczeństwem wykonywanych wysoko nad podłożem prac. Na uwagę zasługuje opatentowany system połączeń zaciskowych, który nie tylko zapewnia szybki i łatwy montaż, ale przede wszystkim nadaje konstrukcji wyjątkową wytrzymałość. Stabilność zwiększają także innowacyjne stabilizatory teleskopowe z wbudowanym elementem przesuwnym oraz dodatkowe podpory, które wymagane są od określonej, dla danego typu rusztowania, wysokości. Rusztowanie STABILO jest konstrukcją modułową, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można ją przebudowywać, dopasowując wysokość do aktualnych potrzeb i zwiększając w ten sposób ergonomię prac. O bezpieczeństwie decydują także: antypoślizgowy pomost roboczy, regulowane rolki jezdne z hamulcem, umożliwiające pracę na nierównym podłożu, oraz profilowane, antypoślizgowe szczeble, ułatwiające poruszanie się po rusztowaniu.

Aluminiowy, przesuwny stabilizator

Rolki jezdne z hamulcem praktyczną funkcją niwelowania nerówności podłoża

Opatentowany system połączeń zaciskowych

Dwukrotnie większa powierzchnia robocza

System modułowy Stabilo: dostępne różne długości
Skorzystaj z różnorodności serii Stabilo: Seria Stabilo 500 jest dostępna w 3 różnych długościach podestu, dzięki czemu można ją dostosować do indywidualnych wymagań .
 • Wersja 2,0 - Podest roboczy (długość x szerokość): 2,00 x 1,50 m
 • Wersja 2,5 - Podest roboczy (długość x szerokość): 2,50 x 1,50 m
 • Wersja 3,0 - Podest roboczy (długość x szerokość): 3,00 x 1,50 m
Materiał rusztowania jest dużo bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i długo opiera się korozji. To ważna zaleta, szczególnie gdy chodzi o rusztowania stawiane na zewnątrz budynków. Ma to też wpływ na mniejsze problemy z przechowywaniem oraz konserwacją i posłuży Państwu na wiele lat. Sprawdza się w pracach prowadzonych na zewnątrz – podczas wznoszenia wysokich ścian oraz wszelkich prac elewacyjnych i dachowych. Profilowane i antypoślizgowe szczeble ram bocznych umożliwiają bezpieczne wchodzenie od wewnętrznej strony rusztowania.
Doppelte Breite

Rusztowanie Stabilo 500 oferuje dwukrotnie szerszą powierzchnię roboczą (także w przypadku serii 50, 5000 i 5500)

Podobnie jak inne rusztowania producenta KRAUSE również rusztowania serii Stabilo dają spore pole manewru, jeśli chodzi o wysokość roboczą. Umożliwia to wykonywanie różnego typu prac budowlanych, wykończeniowych czy instalacyjnych do wysokości roboczej 12,40 m (pomost 2,00 x 1,50 m) i nawet 14,40 m przy pozostałych wymiarach pomostów. Ich montaż i demontaż nie sprawia większych trudności dzięki  prostym rozwiązaniom technologicznym. Rusztowania są wygodne w eksploatacji oraz spełniają wysokie wymagania bezpieczeństwa i wymogów użytkowych. Oferowane rusztotwania zostały sprawdzone i uzyskały atest (grupa rusztowań 3 według DIN EN 1004) zapewniający bezpieczne użytkowanie przy obciążeniu do 200 kg/m2.

Zakup naszych produktów jest możliwy w ramach bezzwrotnego dofinansowania z ZUS:

BG Bau Förderung

Szczegóły:

 • Atestowane przez TÜV, nośność 200 kg/m² (grupa rusztowań 3) według DIN EN 1004
 • Rusztowanie przejezdne idealne do prac prowadzonych na wysokości do 14,00 m
 • Pomost Krause wykonany z płyty wielowarstwowej pokrytej odporną na warunki atmosferyczne, antypoślizgową warstwą żywicy fenolowej
 • Bezproblemowa zmiana wysokości pomostów (co 25 cm) bez konieczności demontażu i ponownego montażu innych elementów rusztowania aluminiowego
 • Lekkie pionowe ramy umożliwiają łatwe montowanie przez jednego pracownika, a profilowane szczeble zapewniają bezpieczne poruszanie się po rusztowaniu
 • Opatentowany system połączeń zaciskowych oraz i lekka konstrukcja gwarantują szybki montaż i demontaż bez użycia narzędzi
 • Elementy ram o długości 1m umożliwiają ustawienie rusztowania na schodach oraz podwyższanie wysokości rusztowania co 1m
 • W zestawach o wysokości powyżej 8,40 m znajdują się podpory
 • Regulowane rolki jezdne o średnicy Ø 200m ułatwiają przesuwanie rusztowania oraz zapewniają bezpieczne użytkowanie na nierównym podłożu (zakres regulacji 300-570 mm)
 • Łatwo montowane podpory przy wysokości roboczej od 6,30 m zapewniają dodatkową stabilizację i bezpieczne użytkowanie
 • Stabilizator teleskopowy (aluminium) z wbudowanym elementem przesuwnym
 • Wykonanie: aluminium
 • Gwarancja: 3 lata
UWAGA: Zgodnie z obowiązującymi normami wszystkie rusztowania o wys. rob. powyżej 4.30 m muszą być balastowane. W zależności od wersji rusztowania i zakresu zastosowania, wskazane jest balastowanie za pomocą podpór lub/i ciężarków balastowych. Wszelkie informacje dotyczące sposobów balastowania znajdą Państwo w instrukcji montażu i użytkowania.

Instrukcja  Instrukcja

                                                                                                                                                                                           

  Prezentowane na zdjęciach podpory, ciężarki nie są zawarte w zestawie.


Rusztowanie przystosowane do pracy dwóch osób

Wysokość robocza 5,40 m

Wysokość robocza 7,40 m

   * = Zestaw zawiera zarówno ramy pionowe o długości 2,00 m oraz ramy pionowe o długości 1,00 m. Umożliwia to zmienną rozbudowę rusztowania o 1,00 m bądź 2,00 m wysokości roboczej. Nie byłoby to możliwe, gdyby zestaw zawierał wyłącznie ramy o długości 2,00 m.

Części pasujące do serii Stabilo 500; 2,00 x 1,50 m

Produkt dostępny jest w następujących wersjach o wymiarach podestu: 2,00 x 1,50 m:

Produkt dostępny jest w następujących wersjach o wymiarach podestu: 2,50 x 1,50 m:

Produkt dostępny jest w następujących wersjach o wymiarach podestu: 3,00 x 1,50 m:

Dostawa

Wszystkie nasze artykuły wysyłane są pocztą kurierską. WAŻNE: Prosimy koniecznie podać numer telefonu, pod którym są Państwo dostępni. Numer ten jest potrzebny kurierowi, aby mógł ustalić z Państwem termin dostawy.

Koszt wysyłki

Wysyłka zamówienia o łącznej wartości powyżej 200,00 zł (brutto) GRATIS! Do zamówienia o łącznej wartości poniżej 200,00 zł (brutto), doliczana jest jednorazowa opłata za usługę transportową w wysokość 25,00 zł (brutto).

Realizacja zamówienia

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych po wpływie pełnej ceny na rachunek bankowy accipo sp. z o.o. (w przypadku płatności przelewem) lub od chwili wysłania przez accipo sp. z o.o. do Klienta e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze).

Formy płatności

Do dyspozycji mają Państwo następujące formy płatności: przedpłata (3% rabatu), płatność przy odbiorze, płatności.pl oraz PayPal. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj. Kupując u nas Klient objęty jest ochroną ze strony firmy Trusted Shops na wypadek ewentualnych nieprawidłowości przy realizacji zamówienia, obejmującą m.in. gwarancję zwrotu pieniędzy, zgodnie z warunkami obowiązującymi w firmie Trusted Shops (więcej informacji tutaj). W ten sposób mogą Państwo bezpiecznie skorzystać z formy płatności jaką jest przedpłata, dzięki której otrzymujecie Państwo 3 % Rabatu.Nasza infolinia:
74 884 10 11
Nasz e-mail:
info@accipo.pl