Korzyści dla kupujących
 • 3% rabatu przy przedpłacie na konto
 • Szybki termin realizacji zamówienia
 • Darmowa wysyłka od 200 zł*
 • Autoryzowany dystrybutor KRAUSE
accipo-contact
100% satysfakcji zakupu
RZETELNA Firma

PROMOCJA: KRAUSE Rusztowanie STABILO 5500; 2,0 x 1,50m, wys.rob. 4,50m

5,00 z 5 gwiazdek 5,00 (3 opinii)  |  Numer artykułu: 769008  |  Wysokość robocza: 4,50 m
Nr art.  769008  |  Wys. rob.  4,50 m
Więcej informacji
16.124,00 zł  (brutto)
13.108, 94 zł  (netto)

Darmowa wysyłka. Dostawa wyłącznie na terenie Polski
 
 Lub zamów telefonicznie 74 884 10 11
 Czas wysyłki: 2 tygodnie
5,00
von 5
 
 0
 
 0
 
 0
 
 0
 •  Najnowsze opinie
 •  Najstarsze opinie
 •  Najlepsze opinie
 •  Najgorsze opinie

5 z 5 gwiazdek  Wojciech Gnyp, 26.08.2014
Bez zarzutu! Szybko i bezproblemowo!
5 z 5 gwiazdek  Marcin Kominek, 15.06.2013
Łatwy montaż pozwala na znaczna oszczędność czasu. Produkt tej klasy powinien być starannie wykonany- faktycznie w tym konkretnym przypadku można być zadowolonym. Rusztowanie może być intensywnie użytkowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wysoka jakość.


5 z 5 gwiazdek  Zbigniew Kręciewski, 04.05.2012
Wysoka jakośc w dobrej cenie. Zdecydowanie polecam sklep!
4,50 m
Wys. robocza
3,50 m
Wys. rusztowania
2,50 m
Wys. pomostu
2,00 x 1,50 m
Wymiary pomostu
177,0 kg
Ciężar
600 kg
Nośność

 

KRAUSE Rusztowanie STABILO 5500; 2,0 x 1,50m, wys.rob. 4,50m

Model rusztowania STABILO 5500 opracowany został z myślą o jeszcze większym komforcie użytkowników wysokich konstrukcji rusztowań. Wyposażony został w wewnętrze schody, które znacząco zwiększają bezpieczeństwo i funkcjonalność, szczególnie podczas transportu niezbędnych narzędzi i materiałów. Doskonały przede wszystkim do transportu ciężkich elementów lub dużych narzędzi, gdzie wzmożone jest wchodzenie i schodzenie z rusztowania.

Szeroki podest pozwalajacy na wygodną pracę

Wygodne schody ułatwiają poruszanie się po rusztowaniu

Opatentowany system połączeń zaciskowych

Kółka z regulacją wysokości (zakres regulacji: 300–570 mm)

Rusztowania KRAUSE z serii STABILO to konstrukcje zaprojektowane z myślą o intensywnym wykorzystaniu przez profesjonalistów, dlatego ich budowa charakteryzuje się wyjątkową stabilnością oraz bezpieczeństwem wykonywanych wysoko nad podłożem prac. Na uwagę zasługuje opatentowany system połączeń zaciskowych, który nie tylko zapewnia szybki i łatwy montaż, ale przede wszystkim nadaje konstrukcji wyjątkową wytrzymałość. Stabilność zwiększają także innowacyjne stabilizatory teleskopowe z wbudowanym elementem przesuwnym oraz dodatkowe podpory, które wymagane są od określonej, dla danego typu rusztowania, wysokości. Rusztowanie STABILO jest konstrukcją modułową, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można ją przebudowywać, dopasowując wysokość do aktualnych potrzeb i zwiększając w ten sposób ergonomię prac. O bezpieczeństwie decydują także: duży, antypoślizgowy pomost roboczy, regulowane rolki jezdne z hamulcem, umożliwiające pracę na nierównym podłożu, oraz profilowane, antypoślizgowe szczeble, ułatwiające poruszanie się po rusztowaniu.

 

Zakup naszych produktów jest możliwy w ramach bezzwrotnego dofinansowania z ZUS:

BG Bau Förderung

Szczegóły:

 • Atestowane przez TÜV / GS, nośność 200 kg/m2, (grupa rusztowań 3) według EN 1004.
 • Poprzez zakup dodatkowych elementów możliwa jest rozbudowa do wysokości roboczej 12,50 m (na zewnątrz maks. 10 m – zgodnie z EN 1004).
 • Idealne rusztowanie do dużych i długoterminowych prac montażowych.
 • Specjalny system połączeń zapewnia szybki montaż i demontaż.
 • Wygodne schody ułatwiają poruszanie się po rusztowaniu oraz przemieszczanie narzędzi.
 • Pomost można bez problemu zaczepiać na szczeblach (co 25 cm).
 • W zestawie dodatkowy stopień ułatwiający wchodzenia na rusztowanie.
 • Pomost Krause wykonany z płyty wielowarstwowej pokrytej odporną na warunki atmosferyczne, antypoślizgową warstwą żywicy fenolowej.
 • Pomost o powierzchni ok. 2,5 m² zapewnia bezpieczne stanowisko pracy i umożliwia wygodne rozstawienie materiałów i narzędzi.
 • Stopnie schodów wykonane z blachy żeberkowej, gwarantują bezpieczne wejście i zejście.
 • Na najwyższy pomost mogą być transportowane bezproblemowo ciężkie elementy lub duże narzędzia.
 • Rusztowanie może być przesuwane w stanie zmontowanym.
 • Rolki jezdne (Ø 200 mm) ułatwiają przemieszczanie rusztowania a możliwość regulacji wysokości pozwala na niwelowanie nierówności podłoża nawet do 57 cm.
 • Zawarte w zestawie 4 podpory można łatwo i szybko zdemontować.
 • Materiał: aluminium
 • Gwarancja: 3 lata
UWAGA: Zgodnie z obowiązującymi normami wszystkie rusztowania o wys. rob. powyżej 4.30 m muszą być balastowane. W zależności od wersji rusztowania i zakresu zastosowania, wskazane jest balastowanie za pomocą podpór lub/i ciężarków balastowych. Wszelkie informacje dotyczące sposobów balastowania znajdą Państwo w instrukcji montażu i użytkowania.

Instrukcja

Doppelte Breite

Rusztowanie Stabilo 5500 oferuje dwukrotnie szerszą powierzchnię roboczą (także w przypadku serii 50, 500 i 5000)

 
   * = Zestaw zawiera zarówno ramy pionowe o długości 2,00 m jak i ramy pionowe o długości 1,00 m. Umożliwia to zmienną rozbudowę rusztowania o 1,00 m bądź 2,00 m wysokości roboczej. Nie byłoby to możliwe, gdyby zestaw zawierał wyłącznie ramy o długości 2,00 m.
 

Rusztowanie przystosowane do pracy dwóch osób

Wysokość robocza 6,50 m

Wygodne schody aluminiowe

Produkt dostępny jest w następujących wersjach:

Części pasujące do serii Stabilo 5500

 

Dostawa

Wszystkie nasze artykuły wysyłane są pocztą kurierską. WAŻNE: Prosimy koniecznie podać numer telefonu, pod którym są Państwo dostępni. Numer ten jest potrzebny kurierowi, aby mógł ustalić z Państwem termin dostawy.

Koszt wysyłki

Wysyłka zamówienia o łącznej wartości powyżej 200,00 zł (brutto) GRATIS! Do zamówienia o łącznej wartości poniżej 200,00 zł (brutto), doliczana jest jednorazowa opłata za usługę transportową w wysokość 25,00 zł (brutto).

Realizacja zamówienia

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych po wpływie pełnej ceny na rachunek bankowy accipo sp. z o.o. (w przypadku płatności przelewem) lub od chwili wysłania przez accipo sp. z o.o. do Klienta e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze).

Formy płatności

Do dyspozycji mają Państwo następujące formy płatności: przedpłata (3% rabatu), płatność przy odbiorze, płatności.pl oraz PayPal. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj. Kupując u nas Klient objęty jest ochroną ze strony firmy Trusted Shops na wypadek ewentualnych nieprawidłowości przy realizacji zamówienia, obejmującą m.in. gwarancję zwrotu pieniędzy, zgodnie z warunkami obowiązującymi w firmie Trusted Shops (więcej informacji tutaj). W ten sposób mogą Państwo bezpiecznie skorzystać z formy płatności jaką jest przedpłata, dzięki której otrzymujecie Państwo 3 % Rabatu.

Trusted Shops Zertifikat


Nasza infolinia:
74 884 10 11
Nasz e-mail:
info@accipo.pl